Message Banner (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Red
ro: Roșu

en: Gray
ro: Gri

en: Black
ro: Negru
