Message Banner (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Gray
ta: சாம்பல்

en: Black
ta: கருப்பு
