Message Digest (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Message
cs: Zpráva

en: Label
cs: Popisek

en: Machine name
cs: Strojový název
