Message Digest (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Message
it: Messaggio

en: Label
it: Etichetta

en: Interval
it: Intervallo

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: interval
it: intervallo
