Message Digest (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Message
jv: Pesen

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
