Message Digest (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Message
sl: Sporočilo

en: Label
sl: Oznaka

en: Machine name
sl: Strojno ime
