Message Digest (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Message
lv: Ziņojums

en: Label
lv: Etiķete

en: Interval
lv: Intervāls

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
