Message Digest (8.x-1.0-rc2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Message
ast: Mensax

en: Label
ast: Etiqueta
