Message Digest (8.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Message
ku: پەیام

en: Label
ku: پێناس
