Message Digest (8.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Message
mr: संदेश

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
