Message Digest (8.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Daily
vi: Hàng ngày

en: Weekly
vi: Hàng tuần

en: Message
vi: Thông điệp

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
