Message Digest (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo
