Message Digest (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Message
nl: Bericht

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Flag ID
nl: Vlag-ID

en: Notification interval
nl: Meldingsfrequentie
