Message Digest (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Label
ug: بەلگە
