Message Digest (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Message
mn: Зурвас

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
