Message Digest (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Message
pl: Wiadomość

en: Label
pl: Etykieta

en: Interval
pl: Interwał

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: interval
pl: interwał
