Message Digest (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Message
hr: Poruka

en: Label
hr: Oznaka

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
