Message Digest (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Message
uk: Повідомлення

en: Label
uk: Мітка

en: Interval
uk: Проміжок

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: interval
uk: інтервал
