Message Filter (2.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Status
ar: الحالة

en: Priority
ar: الأولوية

en: Error
ar: خطأ

en: Warning
ar: تحذير

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Route name
ar: اسم المسار
