Message Filter (2.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Status
bg: Статус

en: Priority
bg: Приоритет

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Error
bg: Грешка

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: The configuration has been saved.
bg: Настройките бяха запазени
