Message Filter (2.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Status
et: Olek

en: Priority
et: Tähtsus

en: Error
et: Viga

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Warning
et: Hoiatus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Route name
et: Marsruudi nimi
