Message Filter (2.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Status
eu: Egoera

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Error
eu: Errorea

en: Warning
eu: Kontuz

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak
