Message Filter (2.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Status
fi: Tila

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Error
fi: Virhe

en: Message type
fi: Viestin tyyppi

en: Warning
fi: Varoitus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: The configuration has been saved.
fi: Asetukset on tallennettu.

en: Route name
fi: Reitin nimi
