Message Filter (2.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Status
gl: Estado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Error
gl: Erro

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Warning
gl: Alerta

en: Configuration
gl: Configuración

en: General Settings
gl: Configuración xeral
