Message Filter (2.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી
