Message Filter (2.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Status
hi: अवस्था

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Support
hi: समर्थन

en: Error
hi: त्रुटि

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Configuration
hi: विन्यास

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: Route name
hi: रूट नाम
