Message Filter (2.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Priority
id: Prioritas

en: Error
id: Kesalahan

en: Message type
id: Tipe pesan

en: Warning
id: Peringatan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: The configuration has been saved.
id: Konfigurasi telah disimpan

en: Route name
id: Nama rute
