Message Filter (2.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Status
it: Stato

en: Priority
it: Priorità

en: Error
it: Errore

en: Message type
it: Tipo di messaggio

en: Warning
it: Avviso

en: Configuration
it: Configurazione

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: The configuration has been saved.
it: La configurazione è stata salvata.

en: Route name
it: Nome della rotta
