Message Filter (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Error
km: កំហុស

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
