Message Filter (2.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Error
mr: तृटी

en: Message type
mr: संदेशाचा प्रकार

en: Configuration
mr: संरूपण
