Message Filter (2.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Priority
pl: Priorytet

en: Support
pl: Wsparcie

en: Error
pl: Błąd

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: The configuration has been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana pomyślnie.

en: Route name
pl: Nazwa trasy
