Message Filter (2.0.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Status
pt: Estado

en: Priority
pt: Prioridade

en: Support
pt: Suporte

en: Error
pt: Erro

en: Message type
pt: Tipo de mensagem

en: Warning
pt: Aviso

en: Configuration
pt: Configuração

en: General Settings
pt: Definições Gerais

en: The configuration has been saved.
pt: A configuração foi guardada.

en: Route name
pt: Nome da rota
