Message Filter (2.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Status
ro: Stare

en: Priority
ro: Prioritate

en: Support
ro: Suport

en: Error
ro: Eroare

en: Warning
ro: Avertizare

en: Configuration
ro: Configurație

en: General Settings
ro: Setări generale

en: The configuration has been saved.
ro: Configuraţia a fost salvată.

en: Route name
ro: Nume rută
