Message Filter (2.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Status
si: තත්වය

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Error
si: දෝෂය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
