Message Filter (2.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Status
sk: Stav

en: Priority
sk: Priorita

en: Error
sk: Chyba

en: Message type
sk: Typ správy

en: Warning
sk: Varovanie

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia
