Message Filter (2.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Status
uk: Стан

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Support
uk: Підтримка

en: Error
uk: Помилка

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Warning
uk: Попередження

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: The configuration has been saved.
uk: Конфігурація була успішно збережена.

en: Route name
uk: Назва маршруту
