Message Filter (2.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Status
vi: Trạng thái

en: Error
vi: Lỗi

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: General Settings
vi: Thiết lập chung
