Message Filter (2.0.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: About
bo: གསལ་བཤད
