Message Filter (2.0.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Status
ca: Estat

en: Priority
ca: Prioritat

en: Support
ca: Suport

en: Message type
ca: Tipus de missatge

en: Warning
ca: Avís

en: Configuration
ca: Configuració

en: About
ca: Detalls

en: Route name
ca: Nom de la ruta
