Message Filter (2.0.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Status
el: Κατάσταση

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Error
el: Σφάλμα

en: Message type
el: Τύπος μηνύματος

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: The configuration has been saved.
el: Η παραμετροποίηση αποθηκεύθηκε.

en: About
el: Περί

en: Route name
el: Όνομα διαδρομής
