Message Filter (2.0.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Status
es: Estado

en: Priority
es: Prioridad

en: Support
es: Soporte

en: Message type
es: Tipo de mensaje

en: Warning
es: Advertencia

en: Configuration
es: Configuración

en: General Settings
es: Configuración General

en: The configuration has been saved.
es: Se ha guardado la configuración.

en: About
es: Acerca de

en: Route name
es: Nombre de la ruta
