Message Filter (2.0.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Status
fr: État

en: Priority
fr: Priorité

en: Support
fr: Assistance technique

en: Error
fr: Erreur

en: Message type
fr: Type de message

en: Warning
fr: Avertissement

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: The configuration has been saved.
fr: La configuration a été enregistrée.

en: About
fr: À propos

en: Route name
fr: Nom de la route
