Message Filter (2.0.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Priority
hr: Prioritet

en: Support
hr: Podrška

en: Error
hr: Greška

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Configuration
hr: Postavke

en: The configuration has been saved.
hr: Konfiguracija je sačuvana.

en: About
hr: Opis
