Message Filter (2.0.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Status
hu: Állapot

en: Priority
hu: Fontosság

en: Support
hu: Támogatás

en: Error
hu: Hiba

en: Message type
hu: Üzenet típusa

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Configuration
hu: Beállítás

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: The configuration has been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: About
hu: Leírás

en: Route name
hu: Útvonal neve
