Message Filter (2.0.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Support
ml: പിന്തുണ

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്
