Message Filter (2.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Error
my: အမှား

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
