Message Filter (2.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Status
ne: अवस्था

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
