Message Filter (2.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Priority
af: Prioriteit

en: Support
af: Ondersteuning

en: Error
af: Fout

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Configuration
af: Konfigurasie
