Message Filter (2.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Status
be: Статус

en: Error
be: Памылка

en: Warning
be: Увага

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб
