Message Filter (2.0.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Status
cs: Stav

en: Priority
cs: Priorita

en: Error
cs: Chyba

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Warning
cs: Varování

en: Configuration
cs: Nastavení

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: The configuration has been saved.
cs: Nastavení byla uložena.

en: About
cs: Popis
